Листа страница о статистици пандемије корона доступан на нашем сајту који вам омогућују да прати њену еволуцију

А

 1. Авганистан
 2. Албанија
 3. Алжир
 4. Андора
 5. Angola
 6. антигуа
 7. Аргентина
 8. Јерменија
 9. аруба
 10. Аустралија
 11. Аустрија
 12. Азербејџан

Б

 1. Бахами
 2. Бахреин
 3. Бангладеш
 4. барбадос
 5. Белорусија
 6. Белгија
 7. Бенина
 8. Бутан
 9. Боливија
 10. Босна
 11. Бразил
 12. Брунеј
 13. Бугарска
 14. Буркина-Фасо

Са

 1. Камбоџа
 2. Камерун
 3. Канада
 4. Кајманска острва
 5. Централна Афричка Република
 6. Чад
 7. Чиле
 8. Кина
 9. Колумбија
 10. Дем.Реп.Конго
 11. Костарика
 12. Обала Слоноваче
 13. Хрватска
 14. Куба
 15. Кипар
 16. Чешка
 17. Капе Верде

Д

 1. Данска
 2. Џибути
 3. Доминиканска Вес
 4. ДР Конго

Е

 1. Еквадор
 2. Египат
 3. Салвадор
 4. Екваторијална Гвинеја
 5. Естонија
 6. СВАЗИЛЕНД
 7. Етиопија

Ф

 1. Ферое острва
 2. Фиџи
 3. Финска
 4. Француска

Г

 1. Габон
 2. Гамбија
 3. Грузија
 4. Germany
 5. Гана
 6. Гибралтар
 7. Грчка
 8. Гватемала
 9. Гвинеја
 10. гуиана

Х

 1. Haiti
 2. Хондурас
 3. Хонг Конг
 4. Мађарска

Ја

 1. Исланд
 2. Индија
 3. Индонезија
 4. Иран
 5. Ирак
 6. Ирска
 7. Израел
 8. Италија

Ј

 1. Јамајка
 2. Јапан
 3. Јордан

На

 1. Казахстан
 2. Кенија
 3. косово
 4. Кувајт
 5. киргизстан

Л

 1. Летонија
 2. Либан
 3. Liberia
 4. Liechtenstein
 5. Lithuania

М

  1. Macau
  2. Madagascar
  3. Malaysia
  4. Maldives
  5. Mali
  6. Malta
  7. Mauritius
  8. Mauritania
  9. Mexico
  10. Moldova
  11. Monaco
  12. Mongolia
  13. Montenegro
  14. Morocco
  15. Mozambique

Н

 1. Namibia
 2. Холандија
 3. New Zeland
 4. Никарагва
 5. Nigeria
 6. Nepal
 7. North Cyprus
 8. North Macedonia
 9. Норвешка

О

 1. Оман
Hi, being in confinement at home to follow personally the evolution of the PANDEMIA Coronavirus I have developed some statistics, I now share them on the site for those who are interested in the subject can enjoy them in all modesty.

Прегледи : 0